KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 8816648
nr 881 6648
Träsnitt
Svenolov Erhén, 303/310, Slussen, signerad. 79, motivet: 20x58
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 17 mars 2014
kl 20:26:38
200 kr
400 kr
500 kr
900 kr